| εмiLч97 a întrebat:

Ce carti v-au placut si mi-ati recomanda sa citesc? Puteti sa imi recomandati si carti politiste, SF?
Am citit: seria herry potter, seria divergent, seria jocurile foamei, seria jurnalele vampirilor, seria academia vampirilor, cele 3 carti din damnare, delirium, seria instrumente mortale, lorelei, accidentul, orasul cu salcami, invitatie la vals, scrisoare de dragoste, fiul risipitor si toata programa de BAC

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonimg a răspuns:

Nu sunt politiste si nici sf; dar iti vor incanta mintea si inima: http://www.adventist.ro/index/materiale-de-studiu/e-books.html

| AvalohAlyn a răspuns:

Stapanul inelelor.

| RockForALongLife a răspuns:

Incearca ceva din creatiile lui Sven Hassel

| muffinXXL a răspuns:

Dispozitive Infernale si Vampirii Sudului.

| muffinXXL a răspuns:

S.F.: Starters.

| Sadic a răspuns (pentru Kolors):

Şi vei primi gratis o lobotomie big grin
Ofertă limitată!