| Memo97 a întrebat:

Ce filme din programa de bacalaureat pot viziona pe Internet? Sunt la filiera tehnologica si nu cred ca mai am timp sa citesc toate cartile. Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| emma_8868 a răspuns:

Morometii, Ion, Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi...sunt filme duce aceste carti.

4 răspunsuri:
| emma_8868 a răspuns:

Si dupa Enigma Otiliei

| BJK1903 a răspuns:

Deci: Morometii, Ion, Ultima noapte de dragoste si intaia noapte de razboi si Enigma Otiliei. Sper ca te-am ajutat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BJK1903):

Ai tras la indigo ce a spus Emma, lol

| BJK1903 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica? Mai vrei sa bag si altceva din ce nu exista? Astea sunt, astea iti spun. happy