| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de pasiunea mea http://eujurnalulsibagheta.blogspot.ro/? Credeti c-ar putea ajunge o carte vanduta?(asta daca o termin) Aviz adminilor: nu-mi fac reclama cu postarea, am nevoie de pareri...

6 răspunsuri:
| LiviuCristy a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, si eu am scris pe la varsta de 10 ani dar daca inveti si citesti mai mult cred ca esti pe drumul cel bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LiviuCristy):

Am 17 ani, vreau sa fac ceva gen ``Generala salvati-ma de-aici`` sau ``Jurnalul unui pusti`` doar ca vreau sa aiba ceva in plus MAGIEwinking

| Nastia a răspuns:

E bine scris.ai putea incerca la concursuri de debut.Ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nastia):

Merci... 17

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Te pricepi chiar foarte bine. Chiar cred ca ar putea ajunge o carte vanduta! Mult succes pe viitor!