| Flynn2001 a întrebat:

Ce se întâmpla in volumul 3 din insemnarile unei pustoaice?

Răspuns Câştigător
| Darkela a răspuns:

Hei! Am citit cartea in o zi.
Păi Nikky află lucruri noi despre Brandon si familia lui si concurează împotriva lui Mackenzie la un concurs de patinaj pentru a-l ajuta pe el.

Mackenzie, ca de obicei foarte dură cu ea îi va face această experienţa îngrozitoare pentru că îi va întinde multe capcane.

Atât iţi zic.Restul, află tu citind pentru că îmi e frică să nu stric farmecul!

3 răspunsuri:
| stefioctavia a răspuns:

Habar n-am

| Flynn2001 explică (pentru stefioctavia):

Ok

| stefioctavia a răspuns:

Nu am citit cartea, pe net nu scrie un fel de rezumat, adica eu nu am gasit