| VreauMulteRaspunsuri a întrebat:

Cum pot sa devin mai desteapta? Adica la scoala am note de 7 8 9 10... dar as vrea sa am note mai mari... Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Zeflemitoarea a răspuns:

Inteligenţa nu se măsoară în note neapărat.

6 răspunsuri:
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Invata,informeaza-te mai mult.
Si note mai mari de 10 nu ai sa vezilaughing

| Fluture a răspuns:

Ar trebui sa inveti, dar sa inveti logic, nu ca un papagal. Sa citesti, sa te concentrezi asupra cititului.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Şi ce ceri de la noi?
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Poate că ești deșteaptă, dar nu ai o metodă bună de a învăța. Te sfătuiesc să citești și să urmezi acest ghid http://www.lecturirecenzate.ro/......-mai-bine/

| VreauMulteRaspunsuri explică (pentru OaNaArEcOnTpEtPu):

OaNaArEcOnTpEtPu normal ca nu dar ma refer cum sa memorez mai bine...adica cum sa invat logic si sa tin minte foarte multa vreme acele lucruri care le invat

| eusebiu99 a răspuns:

Daca vrei sa ai note mai mari trebuie sa fii atenta la ce vorbeste profesorul.Trebuie sa ai o minte vigilenta. Exerseaza si tu.