| inconscient a întrebat:

Hallu! Am nevoie de cateva sfaturi. Va rog mult! Sfaturi, pareri, chiar si critici!
http://www.wattpad.com/18768986-omul-in-alb#.Ub69hOf0Evw

Răspuns Câştigător
| StayChill a răspuns:

Not bad, my little friend, not bad... Ai talent, chiar foarte mult, asa ca nu trebuie sa te opresti. Poti scrie o carte cu astfel de lucrari. Nu este nevoie sa scrii un roman, ci doar o carte cu lecturi sau asa ceva. However, scrii grozav si ai puterea cuvantului, asa ca nu o irosi cu texte simple scrise pe site-uri de care nu stie nimeni. Valorifica-ti potentialul! Good luck!

3 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Interesant.

| inconscient explică (pentru StayChill):

Thank you very much! You made my day better!winking

| StayChill a răspuns (pentru inconscient):

You welcome! Daca vrei, iti pot da cateva detalii pentru publicarea unei carti. Si eu vreau sa public una. Cheers!