| Nymeria a întrebat:

Hei buna, sunt pe aici tineri scriitori? si eu scriu o carte si as vrea sa am cu cine vorbi despre astalaughing oricum daca vreti sa vorbim trimiteti-mi id-ul si mai vorbimlaughing)) multa inspiratiehappy

12 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Depinde și ce scrii?

| alissu a răspuns:

Opa! Si eu scriu o carte happy un fel de autobiografie ^^ Tu ce scrii?

| kissuletzz a răspuns:

Da,eu scriu raspunsul la aceasta intrebare.

| Nymeria explică (pentru Azµre):

Pai acum scriu in special la o carte fantasy, ceva ambitios mai multe fire narative, nu doar un personaj. Dar scriu si sf, mystery, horror, thriller, romance, action, de obicei incerc sa scriu mai multe genuri in cartea mea, imi place complexitateahappy

| Azµre a răspuns (pentru Nymeria):

Bravo ție, felicitări nu strică să exersezi de acum mai târziu nu se știe ce îți poate pielea, dacă e mai vorbim în privat happy

| Nymeria explică (pentru alissu):

Scriu fictiunehappy dupa ce am citit autori ca Stephen King, George rr Martin, Tolkien, Robillard, Dan Brown, Aghata Christe, etc. Autori care scriu genuri diferite de carti, citesc foarte mult si m-am gandit sa scriu si eu o carte, am multe idei, de aceea am vrut sa vad daca e cineva pe aici care mai scriehappy

| Nymeria explică (pentru Azµre):

Trimte-mi id-ul pe privat, ca sa mai vorbimhappy Aaa, tu ce scrii?

| Azµre a răspuns (pentru Nymeria):

Eu nu scriu opere de artă eu sintetizez anumite subiecte, studiez și cercetez pentru cultura mea generală.

| Azµre a răspuns (pentru Nymeria):

Gata happy

| Nymeria explică (pentru kissuletzz):

Deci esti scriitoare doar pentru ca scrii raspunsul?

| kissuletzz a răspuns (pentru Nymeria):

Oarecum,da,si eu scriu ceva chiar daca e un simplu raspuns.dar mai degraba prefer sa citesc

| teateutza a răspuns:

Imi trimiti id-ul si o varsta (a ta preferabil)? Si eu am scris fantasy si acum am o carte in minte dar e greu pana ajung la forma finala si dupa o voi scrie... oricum id-ul tau te rog