| 拉维尼亚 a întrebat:

A auzit cineva de aici de trupa Kiryu? sunt doar curioasa

Răspuns Câştigător
| Gomii a răspuns:

Da, dar imi plac doar cateva melodii. happy
Tu ai auzit de BlitZ sau REALies? big grin

| 拉维尼亚 explică (pentru Gomii):

Imi imi place foarte mult Kiryu, dar nu toate melodiile lor, unele chiar le detest tongue. Iar despre trupele acelea 2 nu am auzit de ele, dar stiu altele la fel de putin cunoscute cum ar fi Lilt, Lightbringer, LANDz, Vallquar, Rubik, Un(XAG), Selia

| Gomii a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Eu am auzit doar de LANDz si Vallquar. happy

| 拉维尼亚 explică (pentru Gomii):

big grin Care sunt trupele tale preferate?

| Gomii a răspuns (pentru 拉维尼亚):

DIAURA, Aicle, the GazettE, Lareine, Versailles, Royz, REALies, Blitz, SuG, Lycaon, PLUNKLOCK si PaRADEiS. happy Ale tale? big grin

| 拉维尼亚 explică (pentru Gomii):

Versailles, An Cafe, Matenrou Opera, Nightmare, Kaya, Kiryu, Moi dix Mois, Phantasmagoria, Malice Mizer, Mejibray, YOHIO, Alice Nine, v[neu] Lightbrinder, Lilt, Royz, Lareine, PaRADEiS happy, dar si SuG sau Lycaon imi plac

Am inca o mica intrebare big grin, am o pagina cu j-rock cu peste 1400 like-uri, ai vrea sa fii a doua admina? big grin

| Gomii a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Nu stiu. ai putea sa-mi dai link-ul cu pagina? big grin

| 拉维尼亚 explică (pentru Gomii):

Sigur, aceasta este:
https://www.facebook.com/pages/J-Rock/334595469979437

Daca ai timp si te pasioneaza destul de mult j-rockul ai putea sa accepti, asta doar daca vrei, daca nu vrei sau nu poti eu nu ma supar, avand in vedere ca esti prima persoana pe care o intreb, iar dupa parea mea e o oferta destul de buna, ceea ce am nevoie este sa stii engleza si multe trupe, nu caut pe cineva cu experienta pentru ca nici eu nu sunt o admina foarte buna. este alegerea ta :)

| Gomii a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Sigur. big grin Dar sa nu crezi ca am experienta in asa ceva, fiindca nu am mai avut o pagina pana acum. big grin Numele meu de fb este Gomii Chan. happy

| 拉维尼亚 explică (pentru Gomii):

Sa inteleg ca accepti? :)
Te-am gasit, dar nu pot sa adaug prieteni, sunt blocata de curand
Asta este profilul meu, si mersi mult pentru toate like-urile ♥
https://www.facebook.com/honeonna.temari.1 :D

| Gomii a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Accept, dar nici eu nu mai pot trimite cereri si mesaje timp de 14 zilecrying
Mai am inca 13 zile si o ora. crying

| 拉维尼亚 explică (pentru Gomii):

sad Eu mai am de asteptat inca 24 de zile. O sa incerc sa te adaug ca admistrator, cred ca merge si daca nu suntem prietene

| 拉维尼亚 explică (pentru 拉维尼亚):

Am vazut ca ai inceput sa postezi. Ma bucur mult happy. Poate ca prima data ar fi trebuit sa-ti faci o mica descriere, ceva de genul: "New admin here, i'll be named Gomii..." dar nu e nici o problema ca nu ai facut asta. Am vazut ca la fani le plac postarile tale, si sunt si comentarii happy. Cat despre mine, trebuie intai sa termin "nesfarsitul" si "lungitul" spam cu Sigva tongue. Am facut acel spam deoarece el nu este aproape deloc cunoscut, iar cu ocazia asta are parte de publicitate si vad ca lor le place de el. Trebuie sa-mi gasesc si o porecla, dar nu vreau sa aiba legatura cu numele meu de profil pentru ca m-am saturat de el. In rest poti sa postezi orice are legatura cu j-rock sau ceva asemanator, poti sa faci publicitate la alte pagini sau trupe. Daca vei avea sau ai idei noi, intrebari sau orice altceva de zis, as vrea sa ma anunti, bineinteles si eu voi face la fel.
Mult succes!~♥

| Gomii a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Multumeeesc ♥. Am vrut sa imi fac o mica prezentare, dar habar nu aveam ce sa scriu, asa ca am facut direct prima postare. laughing
Nu am auzit pana acum de Sigva, dar am vazut ca face parte din trupa Nausea. Am cautat peste tot, dar nu am gasit nici o melodie. sad
Daca se poate, ai putea sa-mi dai niste link-uri cu melodii?big grin

| 拉维尼亚 explică (pentru Gomii):

。☆Saeki★` Aceasta voi fi eu tongue

Cat despre Sigva, l-am gasit mai demult pe o pagina, melodii cu trupa nici eu n-am gasit sad

| Gomii a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Ce nume draguuut

| 拉维尼亚 explică (pentru Gomii):

Hey! happy Am gasit inca o admina pentru pagina, mai exact ea m-a intrebat daca poate sa fie admina
Acesta este numele ei de profil: Wenya Kyösti Tuomala
Sper ca nu este nici o problema big grin

| Gomii a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Normal ca nu e nici o problema, ma bucur ca ai gasit inca o admina.
As vrea sa-mi cer scuze fiindca nu o sa pot posta cateva zile. Calculatorul meu este virusat si merge mai greu ca o testoasa de 100 de ani si o sa-l duc la reparat maine. crying
Multa bafta in continuare! :3

| 拉维尼亚 explică (pentru Gomii):

Mersi mult happy
Nu e nici o problema daca nu poti sa postezi zilele acestea, mult noroc cu calculatorul

22 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Da eu am auzit acum.

| bogdiy a răspuns:

Da si nu-mi place cum canta

| 拉维尼亚 explică (pentru bogdiy):

Nici mie, decat cateva melodii imi plac, restul sunt oribile

| Gabriela_Magda_1993 a răspuns:

Da
e supr naspa