| anonim_4396 a întrebat:

Alt cover, de data asta Megadeth! http://fisierulmeu.ro/253DUPP0A3RV/Holy-Wars-Megadeth-co ver-mp3.html
:)

5 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Foarte tare...
ce chitara si ce amp ai?
am incercat sa fac si eu un cover dupa holy wars, dar ma incurc mereu la solo-ul acustic de la inceputul punishment due.

| Gorath a răspuns (pentru RockNbeer):

Epiphone SG.

| Downfall a răspuns:

Poate sunt eu mai surdă, dar mi se pare că instrumentele nu sunt extrem de bine armonizate şi la început parcă nu se aude foarte clar chitara, aşa ca în piesa originală. Oricum, în general, v-a ieşit destul de ok, deşi nu sunt specialistă în domeniuhee hee

| Wolfszeitt a răspuns:

Sună bine. Congrats!

| Downfall a răspuns:

Păi, cum am spus, pe la început mi s-a părut cam nearmonizat sunetul, poate şi din faptul că am spus că nu se auzea prea clar chitara. Dar oricum, mânuieşti destul de bine chitara, mi-a plăcut mai ales pe la mijloc şi spre final happy