| anonim_4396 a întrebat:

Alt cover, de data asta pentru "Downfall". Cum vi se pare?
http://fisierulmeu.ro/275YXUG095FR/CoB-Downfall-Daria-mp 3.html

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Inca ramane un mister pentru mine, cum poti canta asa de bine? Nu te incumeti sa faci si un cover vocal?

| djady350 a răspuns:

E super tare coveru. esti un geniu al muzicii. daca ma-i faci sa-mi trimiti si mie. totul suna bine, deci nu vad vreo problema. funda?! big grin

| Dumnezău a răspuns:

Asa se intelege.Canti extraordinar, la ce varsta ai.Te-as ajuta cu niste vocal de death sau black, dar mai trebuie sa lucrez.Plangi,Quorthon! big grin

| Downfall a răspuns:

Pentru mine? Vai mersi laughing
Lăsând gluma la o parte, aş vrea şi eu să pot cânta aşa bine ca tine, e foarte reuşit coverul. tot ce ştiu eu sunt 3-4 note la chiatara acustică, în rest sunt varză laughing

| Gorath a răspuns (pentru Downfall):

Pentru tine,pentru tine, dacă vreibatting eyelashes.E melodia ta preferată de la CoB, right?

| Downfall a răspuns (pentru Gorath):

Nu ştiu dacă pot alege doar o melodie preferată. Dar e clar printre cele care-mi plac mai mult big grin