| Dolly96 a întrebat:

Am 12 ani...si vreau sa am o voce frumoasa pentru cantat dati-mi niste sfaturi))va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate o lingurita de miere sau un cubulet de ciocolata+foarte mult exercitiu te vor ajuta sa ai o voce foarte frumoasa.

5 răspunsuri:
| Annelieseee a răspuns:

Sa iei lecti de canto...
Pentru ca acolo inveti multe...foarte multe
Ca daca nu este mai greu sa faci singur
fundita?:*

| Sconcsiş a răspuns:

Inghite heliu

| strainulmisterios a răspuns:

Uite niste sfaturi foarte bune. La mine a mers si nu aveam delc voce muzicala http://www.zuum.ro/pagina.php?id=536

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolata in niciun caz...

| vlad17amywinehouse a răspuns (pentru Sconcsiş):

Nu inghiti heliu lol...nu te ajuta cu nimic asta. Poti sa iei lecti de canto dar trebuie sa exersezi foarte mult.Si eu vreau sa cant dar nu am o voce frumoasa sad O sa iau si eu lecti de canto.