| noname20 a întrebat:

Am ascultat nu de mult melodia "Ploaia mea" interpretata de Criss si Vlad in serialul "Pariu cu viata". Am incercat sa gasesc acordurile piesei de una singura, dar nu am reusit. De asemennea nici pe internet nu am putut da de ele. V-as fi foarte recunoscatoare pentru cei mai experimentati in ale muzicii sa ma ajute si pe mine cu acordurile pentru chitara ale acestei melodii. Chiar imi doresc foarte mult sa o pot interpreta. Multumesc anticipat! happy P.S: Rasplata este pe masura: o funditahappy

3 răspunsuri:
| viviloll a răspuns:

Buna. Eu cand la pian si pot maine sa iau acordurile de la aceasta piesa iar tu sa pui la chitara. Daca vrei, revin maine pentru ca acum e tarziu.

| noname20 explică (pentru viviloll):

Este o idee foarte buna! Iti multumesc mult de tot, m-ai ajuta foarte mult. happy

| adelutzaeu a răspuns:

Pai scrii criss si Vlad ploaia mea