| NoLoveNoStress a întrebat:

Am auzit ieri o melodie.
Avea o voce gen Damian "Jr. Gong" Marley din melodia " Make it bun dem "
si avea versuri gen
" kacupa yeee... shake it like yeee... " mai pronunta si cuvantul " vine ".
Nu stiu daca am scris bine, deoarece nu stiu melodia.
Doar atat stiu.
Dau FUNDA + VOTURI celui care o stie puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| c8cilu a răspuns:

Http://www.midomi.com/ uite fredoneaza aici melodia cu "kacupa yee" :)) ai fost comica:)) sper ca te-am ajutat:D

| NoLoveNoStress explică (pentru c8cilu):

laughing)))) pai asa am auzit blushing laughing)) multumesc, incerc acum. :*

| c8cilu a răspuns (pentru NoLoveNoStress):

Incearca, incearcalaughing a si inca ceva imi spui si mie melodia daca o gasestibig grin te rog..imi place kacupa yee orice ar insemnalaughing

| NoLoveNoStress explică (pentru c8cilu):

Ok, iti zic. daca o gasesc. rolling on the floor