| AtomReed a întrebat:

Am mai fost cineva la Rock the city?
Cum a fost organizarea,paza, etc?

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

N-am fost, dar cunosc o tipă care a fost(de fapt cunosc mai mulți care au fost, dar numai ea a scris despre asta): http://teocabut.ro/haters-gonna-hate/rockthecity-chestiunea-i/
http://teocabut.ro/haters-gonna-hate/rockthecity-chestiunea-ii/

10 răspunsuri:
| Aneurysm a răspuns:

Aş fi vrut eu să mă duc...

| AtomReed explică (pentru wforweirdo):

Imi aduc apa de la mine, clar.

| wforweirdo a răspuns (pentru AtomReed):

Da' nu ştiu dacă te lasă cu apă de la tine înăuntru. Deja te pregateşti pentru ediţia de anul viitor?laughing

| AtomReed explică (pentru wforweirdo):

Am auzit ca rock over bucharest ia locul lui rock the city.tot sustinut la romexpo.

vreau neaparat sa ma duc, prima trupa confirmata e rammstein

| wforweirdo a răspuns (pentru AtomReed):

Și eu vreau la Rammstein, dar nu știu. Vreau și la B'ESTFEST, și OST. Numa să am cu cine să merg. Sper să ajung.

| AtomReed explică (pentru wforweirdo):

Credeam ca doar la mine e problema 'cu cine sa ma duc?' laughing

| wforweirdo a răspuns (pentru AtomReed):

Mhm,la mine n-ar fi problemă, că după ce ajung găsesc eu persoane cu care să stau, problema e cu ai mei, că nu mă lasă singurălaughing.

| AtomReed explică (pentru wforweirdo):

De fapt nu cred ca te lasa sa intri daca nu esti insotita de o persoana peste 18 ani

| wforweirdo a răspuns (pentru AtomReed):

Ba nu, te lasă, n-au nicio treabă. Adică, asta la festurile la care am fost eu.

| Oston a răspuns (pentru AtomReed):

Te lasa fara probleme. happy