| dream36 a întrebat:

Am o prb vreau sa cant o melodie pe facebook unii spun ca cant prost si prietenii mei spun ca cant f. frumos ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sandrina_Rotaru_1997 a răspuns:

Fii tu insuti

6 răspunsuri:
| qLalith a răspuns:

Păi mă, cere părerea unui profesor de muzică, sau cuiva care se pricepe în muzică. Poate chiar nu ai voce, şi poate te faci de râs.Consultă un muzician.:*

| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca ai o inregistrare cu tine cantand trimite-mi-o pe mail in format mp3 si iti spun eu sigur daca si cat de bine canti.

contact@adrian-alexander.com e mailul.

| Alexuzzi a răspuns:

Frate daca tie iti place muzica canta, oricum ce se poate intampla

Răspuns utilizator avertizat
| dream36 explică (pentru Sandrina_Rotaru_1997):

Multumesc mult! Cred ca am s-o fac dar cum te cheama pe face? happy

| Sandrina_Rotaru_1997 a răspuns (pentru dream36):

Rotaru Sandrina