| EmmEmma a întrebat:

Am si eu o intrebare,mai stiti ceva trupe gen Linkin Park,Evanescence, Paramore?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sirenia
Nightwish
Epica
Within Temptation
The Rasmus
London After Midnight.

| Aneke a răspuns:

Green Day,Fireflight,Breaking Benjamin, Nightwish, Bullet For My Valentine, Hammerfall,
Twilightning, The Rasmus.

| QueenOfSpades a răspuns (pentru Aneke):

Ce naiba caută Nightwish, Hammerfall şi Twilightning împreună cu celelalte rahaturi? straight face

| mODIN a răspuns:

Hollywood undead

| TheDifference a răspuns:

Skillet
Bullet for my valentine

Limp Bizkit
Papa Roach
Limp Bizkit si Papa Roach canta Nu-Metal, acelasi gen cu Linkin Park

| Solsagan a răspuns (pentru QueenOfSpades):

Aveam impresia după poză că eşti tu, zgrip. laughing Mă pregăteam să intru pe mess să râd de lista ta. laughing

| Solsagan a răspuns (pentru Aneke):

Am şi eu o curiozitate.
O tipă ( QueenOfSpades ) avea acelaşi avatar. Nu e originalul, ci e decupat. E sinistru de ciudat că ai decupat la fel aceeaşi chestie.
O ştii de pe facebook sau?

| QueenOfSpades a răspuns (pentru Solsagan):

Tam - tam! :))
http://a1.s6img.com/cdn/box_002/post_12/314337_2044369_lz.jpg
Ce-mi place cum desenează Feline Zegers.

| Aneke a răspuns (pentru Solsagan):

Nu o stiu pe tipa.Am gasit si eu imaginea.
E ceva rau in asta?