| nicko a întrebat:

Are cineva sau macar exista programe de sters o voce sau un instrument dintr-o melodie...sa o faci intr-un fel negativ? Am nevoie de varianta asta fara saxofon dar cu voce si pian si una fara saxofon si fara voce, doar pian.(incepe la 2:29)
http://www.youtube.com/watch?v=FvRwSZ6Wa2I&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| Imarinel a răspuns:

Poti sa incerci programul Aviary Audio Editor!
Sper ca ti-am fost de ajutor! Daca ai cont Google (gmail) poti sa il cauti la Chrome Web Store Eu de acolo il am!

2 răspunsuri:
| nicko explică (pentru Imarinel):

Interesant program, totusi habar nu am cum sa umblu cu el laughing.Am gasit demo in care arata cum sa decupez sa lipesc dar asta stiu... poti pe asta sa scoti un instrument sau vocea?! Adica macar sa stiu sa mai caut ca trebuie sa ma prind cum functioneaza pana la urma.

| Imarinel a răspuns (pentru nicko):

Din pacate nu cred ca poti sa scoti vocea dintr-o melodie dar nici macar nu cred ca exista asemenea program, caci daca melodia e inreg cu vocea ea apartine de melodie iica si cum ai avea un Samsung galaxy s III fara baterielaughinglaughing
!