| fatsademotan a întrebat:

Ascultati Rap? Care este rapper`ul vostru preferat? Ce melodii va plac? Este un pacat sa asculti rap :-s? Stiu ca rock`erii sunt satanistii, semnu' lor e semnu` lu lucifer laughing. Credeti ca rapperi sunt credintiosi? Ca am vazut ca eminem are la gat crucea, si d`asta il respect ft mult.

32 răspunsuri:
| Mihai_Marinescu_1998 a răspuns:

Frate,sunt rapperi credinciosi gen baieti de la facem records, nane, pocaitii, asa si repperi care nu sunt credinciosi, eminem e satanist majoritatea vedetelor cunoscute au facut pactul cu illuminati si illuminati este o grupare satanista, artisti mari care port cruci sau semnele lui Dumnezeu doar isi bat joc de El, da ori cum fiti cat mai credinciosi D-zeu va ajuta tot timpu chiar daca nu se observa El va ajuta sa treceti peste toate!