| fatsademotan a întrebat:

Ascultati Rap? Care este rapper`ul vostru preferat? Ce melodii va plac? Este un pacat sa asculti rap :-s? Stiu ca rock`erii sunt satanistii, semnu' lor e semnu` lu lucifer laughing. Credeti ca rapperi sunt credintiosi? Ca am vazut ca eminem are la gat crucea, si d`asta il respect ft mult.

32 răspunsuri:
| Bobina91 a răspuns:

Doamneeee ce mi-a fost dat sa citesc azi 31-01-2014,ora 21:16 rolling on the floor)))
una asculta ramstein si nu mai stiu ce trupa de satanisti si merge la biserica si isi face rugaciunea in fiecare seara, altu' e ateu, dar poarta Sfanta Cruce la gat. e jaleeeee cu voi laughing))