| anonim_4396 a întrebat:

Ati observat faptul ca multe fete asculta muzica celor de la Parazitii, Ombladon, BUG Mafia, Cheloo, Grasu XXL etc? crezand ele ca muzica asta reprezinta esenta masculina laughing rolling on the floor sau ceva de genul.
Va spun eu cum sta treaba, baietii cand sunt in preajma fetelor obisnuiesc sa puna astfel de melodii dar nu pentru ca le plac neaparat acele melodii ci pentru ca fetele sa-i identifice pe acestia cu acele melodii ca fiind niste masculi feroce. laughing
Fetelor trebuie sa stiti ca asta e o prosteala de-a baietilor la care voi cadeti in plasa, laughing si pana la urma ajungeti ca voua chiar sa va placa acel gen de muzica deoarece il ascultati de atatea ori in preajma baietilor.

6 răspunsuri:
| ROBERT89 a răspuns:

Poti sa mai repeti o data intrebarea, nu am inteles nimic.

| deliamaria13 a răspuns (pentru ROBERT89):

U esti in poza? daca da, ce e cu fata ta?

| ROBERT89 a răspuns (pentru deliamaria13):

Iluzie optica de la lentilele de contact.happy
O sa incerc sa-mi fac alta poza.

| Leocerba a răspuns:

VanCheez,fenomenul nu este atat de simplu.
Tonul,ritmul,armonia,mai ales rimele(in cazul genului asta) dau raspunsuri cerebrale la vibratiile lumii externe.
Tu crezi ca multe fete(cum zici) plac o muzica doar pentru ca ele,la randul lor,sa fie placute de altii? hm,eu cred ca muzica exacerbeaza comportamente de socializare(ceea ce nu-i rau deloc) si este,intr-o mica masura,reglata de ratiune.
Traim muzici nu pentru altii,motive profunde legate de emotie ne determina sa ascultam si sa reactionam puternic,indiferent ca suntem gâze,fete, flori, baieti.

| deliamaria13 a răspuns (pentru ROBERT89):

Uite eu chiar nu vreau sa rad de tine dar iti dau un sfat prietenesc:nu mai purta lentilele alea

| Leocerba a răspuns:

Nikky_7651 & doolcekittydeea laughing wtf?