| Wargrave_Andy_1980 a întrebat:

Avem fani Avenged Sevenfold pe aici? happy

13 răspunsuri:
| Aneke a răspuns:

Mai ascult cate o melodie de la ei dar nu pot spune ca sunt fana.

| BencheaAdelin a răspuns:

Da da funda.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Am ascultat acum un an.Acum mai ascult câteva melodii, dar nu pot spune că sunt fan.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Da,sunt fani, am descoperit trupa din greseala(ca toate trupele preferate)

| Aneke a răspuns (pentru BencheaAdelin):

Cerșetor de funde.

| thegatekeeper a răspuns:

Obisnuiam sa ascult mai mult acum cativa ani, cand abia descoperisem rock-ul, insa nici atunci nu mi-au atras atentia in mod deosebit. Ascult destul de rar in prezent. Ca si melodii, imi plac Scream, Almost Easy si Unholy Confession.

| LanaSpectrum a răspuns:

Nu sunt chiar fana, dar imi plac mai multe piese de la ei si imi pare foarte rau de bateristul lor-pentru ca era fenomenal! In plus, "A little Piece of Heaven" este cam cel mai tare clip pe care l-am vazut, si am vazut destule! Heavy metal rules!

| Wargrave_Andy_1980 explică (pentru thegatekeeper):

îi iubesc. Sunt preferatii mei. Si unholy confession este melodia mea preferata.

| Wargrave_Andy_1980 explică (pentru LanaSpectrum):

Nu exista moment la care sa nu ma gândesc la Rev. Jimmy Sullivan a fost si este cel mai tare. R.I.P foREVer.

| BencheaAdelin a răspuns (pentru Aneke):

Duten...

| Aneke a răspuns (pentru BencheaAdelin):

De ce te deranjeaza adevarul?

| BencheaAdelin a răspuns (pentru Aneke):

Nu-mi bat capul cu prostii!

| HealthyApple a răspuns:

Sigur. Cea mai faina formatie.