| LauraMLD a întrebat:

Aveti idee daca mai vine Jessie J in Romania asa curand? Nu acum pe 28. daca o sa mai aibe vreun concert pe la noi... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

De ce mai spune-ti de concertul de pe 28. Fata a specificat foarte clar ca nu se refera la concertul de pe 28 iulie. straight face

Pai momentan nu avem de unde sa stim daca va maifi si un alt concert. Daca o sa-i placa aici, publicul si bani pe care ii primeste pentru concert probabil va mai veni.

Daca va veni si a doua oara vom afla. tongue

6 răspunsuri:
| DeeaSakura a răspuns:

Dca o sa-i placa aici, presupun ca da.
P.s : Si daca este platita bine smug.

| strengaritzza a răspuns:

28 Iulie in Mamaia. Astept Funda.

| DeeaSakura a răspuns (pentru DeeaSakura):

Daca*

| Xtadelo a răspuns:

28 Iulie Mamaia :X

| carinutza98 a răspuns:

La mamaia pe plaja H2O la ora 19:00

| LauraMLD explică (pentru iza4ever):

In sfarsit cineva care nu imi mai spune ca vine pe 28straight face pe 28 stiu si eu ca vine! si am spus clar! mersi mult >big grin