| anonim_4396 a întrebat:

"Black Veil Brides sunt cei mai tari"
"Black Veil Brides sunt cat Metallica,Anthrax,Megadeth, Slayer si Iron Maiden la un loc"

"Rocku asta vechi e plictisitor"

"Cum sa asculti Rolling Stones si nu Black Veil Brides"

Acestea sunt spusele unui individ

Ce parere aveti de ce a spus?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

De gustibus non discutandum. Fiecare cu preferinţele lui/ei. Fiecare are dreptul la o opinie despre orice, chiar dacă nu este persoana în cauză prea informată despre subiectul pus sub lupă. Iar opinia mea despre ce a zis individul respectiv este că el însuşi e un mucos prostovan care nu ştie să-şi localizeze puţulica-n pantaloni, darămite să înţeleagă că o trupă gen BVB e doar o trupă dintr-o mie, dar una precum Rolling Stones e una la un milion.

31 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Ne doare in **** de ce vorbesc 2 copii pe messenger. Esti la fel de prost ca si el.

| anonim_4396 explică (pentru Thunderstruck):

Dc eu sunt prostul? ca el a zis ce a zis...

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Chiar ar trebui să am o părere despre replicile unuia care nu prea știe cu ce se mănâncă muzica?

| Duucu a răspuns:

BvB e cel mai tare. Taci din gură, că nu știi să mănănci 2 voci de calitate.

| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Pfff,cred si eu ca sunt cei mai tari, de aia canta cu 200 de persoane la un concert

| RockNbeer a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu publicul reflecta calitatea unei trupe...insa,daca stai sa te gandesti, pe de alta parte, uneori fanii unui artist/trupe chiar reflecta si calitatea muzicii.
Exceptie fac trupele clasice(Iron Maiden, Metallica, AC/DC etc...) care au ambele tipuri de fani

| anonim_4396 explică (pentru RockNbeer):

Pe public poate sa ii doara undeva de ce melodie ai compus, cat ai stat sa o compuii, atata timp cat le place sau nu.

| RockNbeer a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce legatura are cu ce am zis eu acolo?

| CautNume a răspuns (pentru Duucu):

Asta-i invidios pe idolii nostri, BVB.

| Duucu a răspuns (pentru CautNume):

Cum poți să spui așa ceva desprevocile mirifica ale lui BvB? (cu v mic)
Doar blasfemii în zilele noastre...

| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Sunt foarte invidios! sper ca metallica sa fie la fel de buni ca ei intr-o buna zi...

| CautNume a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma asteptam sa scrii Metallica asa cum trebuie.Bravo

| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Nu sunt la fel de prost ca tine, fii sigur.

| CautNume a răspuns (pentru anonim_4396):

Atata timp cat nu-ti dai seama cand cineva e ironic, esti.

| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Mi-am dat seama demult ca esti ironic, stai calm

| CautNume a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad, vad.

| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Ma bucur ca vezi.inseamna ca nu esti orb. Poti sa si auzi?

| CautNume a răspuns (pentru anonim_4396):

Devii enervant.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru TheMechanix):

rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru TheMechanix):

Chiar voiam sa te intreb de el laughing

| greyhound a răspuns:

BVB = Emo Punk Justin Biber x5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu interzic nimanui sa asculte ce vrea pentru ca in primul rand nu pot si doi, nu imi pasa ce asculta altii. Deci nu imi pasa de cine a zis asta, de tine si de ce ascultati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi tu te simţi ofensat?

| Neberius13 a răspuns:

Idiot oarecare, am mai văzut asta de câteva ori, şi cică rock-ul vechi e plictisitor, well eu am făcut o singură dată greseala de a asculta bvb şi m-am plictisit după primul minut

| BlackWaltz a răspuns:

De ce m-ar interesa ce spune un idiot? Nu am nicio parere.

| TheMetal a răspuns:

Rockul vechi nu e plictisitor. E acel rock care nu se uita niciodata. Si de ce asculti ce a spus ala? era prea batut in cap

| anonim_4396 explică (pentru TheMetal):

Nu ascult eu chiar nici nu il bag in seama cand zice aberatiile astea

| whiteroses a răspuns:

Rockul vechi desigur e mai placut de ascultat.Este ceva original, dar nu improvizari, cum o fac ăştia abia cunoscuti cu rock-ul.Nu vreau sa spun ca Black veil Brides e o trupa rea si nu merita ascultata, dar nu se compara cu Megadeth, Slayer.Plus la asta ca BVB au versuri bazate pe copilaria vocalistului Andy Biersack, prin care se straduie sa arate ca a avut o copilarie grea.Dar asta nu e rock.BvB e pentu fetitele emo care cauta baieti care arata ca niste papusi machiate.