| anonim_4396 a întrebat:

"Black Veil Brides sunt cei mai tari"
"Black Veil Brides sunt cat Metallica,Anthrax,Megadeth, Slayer si Iron Maiden la un loc"

"Rocku asta vechi e plictisitor"

"Cum sa asculti Rolling Stones si nu Black Veil Brides"

Acestea sunt spusele unui individ

Ce parere aveti de ce a spus?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

De gustibus non discutandum. Fiecare cu preferinţele lui/ei. Fiecare are dreptul la o opinie despre orice, chiar dacă nu este persoana în cauză prea informată despre subiectul pus sub lupă. Iar opinia mea despre ce a zis individul respectiv este că el însuşi e un mucos prostovan care nu ştie să-şi localizeze puţulica-n pantaloni, darămite să înţeleagă că o trupă gen BVB e doar o trupă dintr-o mie, dar una precum Rolling Stones e una la un milion.

31 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Ne doare in **** de ce vorbesc 2 copii pe messenger. Esti la fel de prost ca si el.

| greyhound a răspuns:

BVB = Emo Punk Justin Biber x5

| Duucu a răspuns:

BvB e cel mai tare. Taci din gură, că nu știi să mănănci 2 voci de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Thunderstruck):

Dc eu sunt prostul? ca el a zis ce a zis...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Pfff,cred si eu ca sunt cei mai tari, de aia canta cu 200 de persoane la un concert

| BlackWaltz a răspuns:

De ce m-ar interesa ce spune un idiot? Nu am nicio parere.

| RockNbeer a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu publicul reflecta calitatea unei trupe...insa,daca stai sa te gandesti, pe de alta parte, uneori fanii unui artist/trupe chiar reflecta si calitatea muzicii.
Exceptie fac trupele clasice(Iron Maiden, Metallica, AC/DC etc...) care au ambele tipuri de fani

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RockNbeer):

Pe public poate sa ii doara undeva de ce melodie ai compus, cat ai stat sa o compuii, atata timp cat le place sau nu.

| RockNbeer a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce legatura are cu ce am zis eu acolo?

| Neberius13 a răspuns:

Idiot oarecare, am mai văzut asta de câteva ori, şi cică rock-ul vechi e plictisitor, well eu am făcut o singură dată greseala de a asculta bvb şi m-am plictisit după primul minut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu interzic nimanui sa asculte ce vrea pentru ca in primul rand nu pot si doi, nu imi pasa ce asculta altii. Deci nu imi pasa de cine a zis asta, de tine si de ce ascultati.

| TheMetal a răspuns:

Rockul vechi nu e plictisitor. E acel rock care nu se uita niciodata. Si de ce asculti ce a spus ala? era prea batut in cap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi tu te simţi ofensat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheMetal):

Nu ascult eu chiar nici nu il bag in seama cand zice aberatiile astea

| CautNume a răspuns (pentru Duucu):

Asta-i invidios pe idolii nostri, BVB.

| Duucu a răspuns (pentru CautNume):

Cum poți să spui așa ceva desprevocile mirifica ale lui BvB? (cu v mic)
Doar blasfemii în zilele noastre...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Sunt foarte invidios! sper ca metallica sa fie la fel de buni ca ei intr-o buna zi...

| CautNume a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma asteptam sa scrii Metallica asa cum trebuie.Bravo

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Nu sunt la fel de prost ca tine, fii sigur.

| CautNume a răspuns (pentru anonim_4396):

Atata timp cat nu-ti dai seama cand cineva e ironic, esti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Mi-am dat seama demult ca esti ironic, stai calm

| CautNume a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad, vad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Ma bucur ca vezi.inseamna ca nu esti orb. Poti sa si auzi?

| CautNume a răspuns (pentru anonim_4396):

Devii enervant.

| Wøodenpints a răspuns:

Chiar ar trebui să am o părere despre replicile unuia care nu prea știe cu ce se mănâncă muzica?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheMechanix):

rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheMechanix):

Chiar voiam sa te intreb de el laughing