| anonim_4396 a întrebat:

"Black Veil Brides sunt cei mai tari"
"Black Veil Brides sunt cat Metallica,Anthrax,Megadeth, Slayer si Iron Maiden la un loc"

"Rocku asta vechi e plictisitor"

"Cum sa asculti Rolling Stones si nu Black Veil Brides"

Acestea sunt spusele unui individ

Ce parere aveti de ce a spus?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

De gustibus non discutandum. Fiecare cu preferinţele lui/ei. Fiecare are dreptul la o opinie despre orice, chiar dacă nu este persoana în cauză prea informată despre subiectul pus sub lupă. Iar opinia mea despre ce a zis individul respectiv este că el însuşi e un mucos prostovan care nu ştie să-şi localizeze puţulica-n pantaloni, darămite să înţeleagă că o trupă gen BVB e doar o trupă dintr-o mie, dar una precum Rolling Stones e una la un milion.

31 răspunsuri:
| whiteroses a răspuns:

Rockul vechi desigur e mai placut de ascultat.Este ceva original, dar nu improvizari, cum o fac ăştia abia cunoscuti cu rock-ul.Nu vreau sa spun ca Black veil Brides e o trupa rea si nu merita ascultata, dar nu se compara cu Megadeth, Slayer.Plus la asta ca BVB au versuri bazate pe copilaria vocalistului Andy Biersack, prin care se straduie sa arate ca a avut o copilarie grea.Dar asta nu e rock.BvB e pentu fetitele emo care cauta baieti care arata ca niste papusi machiate.