| 19adrian19 a întrebat:

am auzit azi la tv o melodie house creat din urlete de lup.Si nu stiu cum ii spune. aveti vreo idee care ar fi?
Am auzito din intamplare la emisiunea "Mireasa pentru fiul meu"

4 răspunsuri:
| BeardedSamurai a răspuns:

Saluta, e foarte posibil ca aceea sa nu fie o melodie ci pur si simplu ceva adaugat de pe youtube pentru a infrumuseta si a creea o senzatie, deci cel mai probabil e doar doar ceva asemanator https://www.youtube.com/watch?v=LzWBx36B504 deci doar un sunet adaugat cu urletele lupilor.
Asa procedez si eu in melodii.
Sa ai o zi placuta!

| 19adrian19 explică (pentru BeardedSamurai):

Posibil sa ai dreptate, dar sper ca emisiunea de azi sa fie inregistrata sau sa fie ceva videoclipuri pe youtube. Speranta moare ultima! cine stie pote exista.

| 19adrian19 explică:

Am gasit big grin

| BeardedSamurai a răspuns (pentru 19adrian19):

Bravo