| Joana96 a întrebat:

Am auzit la kiss fm o melodie, era pe fundalul melodiei lui Pitbull, era cantata de o femeie, ceva de genu "pararara lelele le " e house, Multumesc

4 răspunsuri:
| chineza23 a răspuns:

laughing)))))))))))) NE AI LAMURIT!

| cosmin1211 a răspuns:

O stiu, era ceva de genul " vuutz vuutz vuutz, pararara lelele le, nigga take care, vuutz vuutz vuutz, wanna shot? wanna shot?, pararara lelele le" si apoi intra o femeie. funda?

| Joana96 explică (pentru chineza23):

Stiu worried daca stiam ceva mai mult din ea, cautam singur :d

| Joana96 explică (pentru cosmin1211):

Nu am gasit`o, poti sa imi zici numele ei sau ceva?thinking de asta am nevoie :d plus ca, cred ca te gandesti la aia a lui DMX si nu e aia :d