| mika99 a întrebat:

Am o prietena care canta destul de bine din punctul meu de vedere(nu sunt vreo specialista:)))
As vrea totusi si parerile voastre,poate asa as ajuta-o sa prinda mai multa incredere in ea :)
aici e canalul ei de youtube... poate daca aveti timp, trageti cu rechea:)
http://www.youtube.com/user/alexxxa91
Credeti ca are voce?

Răspuns Câştigător
| Lleisha a răspuns:

Buna! Si eu cant, am voce pentru ca il mostenesc pe tatal meu. Am ascultat melodia pe care a cantat-o prietena ta, Adele - Set Fire to the Rain si canta bine dar trebuie sa faca canto. Acum nu stiu ce varsta are prietena ta. Daca are 14 ani poate sa faca canto. Trebuie sa faca anumite vocalize si antrenament cu vocea ca sa faca performante.

11 răspunsuri:
| Iasyxd a răspuns:

Wow...chiar are voce! Canta foarte bine love struck

| NuMaContrazice a răspuns:

Canta foarte binewinking

| TheStory a răspuns:

Canta foarte bine.

| Woodenpints91 a răspuns:

De ce se chinuie cu cântatul? Are o voce atât de frumoasă când tace.

| mika99 explică (pentru Woodenpints91):

Facand astfel de afirmatii, trebuie sa si dezvolti un pic. parerile contra sunt binevenit atunci cand sunt insotite si de un dram de argument happy

| Woodenpints91 a răspuns (pentru mika99):

Ai întrebat de voce. Credeam că se subînţelege din răspuns: N-ARE!

| Decrepit a răspuns:

Prietena,cum sa nu...

ON : Chiar nu iti poti da seama de vocea unei femei si capacitatile ei cand canta mediocritati.Desi e prea moale si parca "plansa", adica e sub ton.No me gusta.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Canta bine.winking

| CautNume a răspuns:

Nu-i cine stie ce talent.

| FadetoBlack a răspuns:

Hmmm. Dacă nu are încredere în ea, de ce îşi postează înregistrările pe youtube?

| lolalolita a răspuns:

Are voce dar nu e lucrata ...degeaba ai voce daca nu o modelezi nu imi place