| Iuliix a întrebat:

Am o voce groaznica :-&
Cum o imbunatatesc? Imi place foarte mult muzica...va rog ajutati`ma
FunditsSa!:*

Răspuns Câştigător
| luciana_8039 a răspuns:

Nu trebuie sa iei nici o lectiehappy
trebuie sa canti in fiecare zi si astfel te asigur ca vocea ta se va schimba(in bine)...
eu asta fac zilnichappycant, cant si iar cant mereu cand am ocazialaughingnu pentru ca vreau o voce frumoasa dar imi place sa cant si am o voce super pot spunehappychestia ca oul si mierea e buna ca s iti mentii vocea, sau sa nu mai fii ragusita dar nu sa iti modifice vocea(adica s tio faca mai frumoasa km vrei u)happy
ps:sa nu te astepti la rezultate extraordinare din prima zi pentru ca ati modifica vocea e o arta si trebuie s o manuiesti km trebuie si sa ai grija de ea si iti va trebui ceva timp ca sa se schimbe din pacatestraight facecanta mereu si vocea ta va deveni minunata cand te astepti mai putinhappypupkiss

12 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Pai odata ce nu esti nascuta pentru asta si nu ai talent, poate sunt acum niste dorinte de moment...incearca sa descoperi... poate ai la altceva talent nu neaparat cu vocea.bafta!

| tudorr a răspuns:

Pai bea ou crud, pentru corzile vocale.Asa face si Anda Adam.

| Anonimous_4345 a răspuns:

Eu iti recomand ca in fiecare zi sa faci (cel putin 10 minute) sa canti pe diferite tonuri. Cand cobori tonul, cand il urci.

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Buna! Daca asta iti este vocea nu prea ai ce sa ii faci.sad Dar daca esti ragusita pe moment incearca decasept. App. Si mierea calda este buna.Am inteles ca iti face vocea mai duioasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intră pe http://www.youtube.com/user/SingingSuccess sunt niște lecții care te pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca ai o voce nu prea buna exerseazate in fiecare zii...canta cate ceva asa iti vei intrena vocea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu pararea mea e ca daca vei repete mult vei reusi si vei deveni mare si te vei minuna cand o sa vezi ca o sa fie schinbata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde dk aveai voce si ai pierduto iti poti reveni da greu iti pot spune mai multe ia id asat fitzedebaiat

| Fetita a răspuns:

Pai nu cred ca ai cum sa iti imbunatatesti vocea... Adica eu nu am auzit pana acum pe nimeni care canta foarte prost sa-si fi imbunatatit vocea. POate exista metode si nu le stiu eu...

| Sayachan a răspuns:

Pur si simplu cind cinti nu te gindi la nimic si savureaza placerea de a cinta si vei fi socata de rezultat.Succes!

| Roxanne_7597 a răspuns:

Repeta in fiecare zi cate 2 ore!asa am facut eu si sunt uimita de rezultat...big grinbafta

| Roxanne_7597 a răspuns:

Repeta in fiecare zi cate 2 ore! asa am facut eu si sunt uimita de rezultat...big grinbafta