| sillvana a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva.aseara in burlacul a fost 2 melodii care mi-au placut foarte mult. una este aceea cand pleca tipa roscata si melodia era ceva de genu back home si cealalta atunci cand fetele iau spus lui vladimir la final tot ce aveau de spus a inceput o melodie.va rog mult imi spune-ti si mie cine canta melodiile si cum se numescpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Bianca18 a răspuns:

P. Diddy ft. Skylar Grey - I'm Coming Home
Yiruma - River Flows in You

Astea cred ca au fost happy

3 răspunsuri:
| sillvana explică (pentru Bianca18):

Mersi mult

| sillvana explică (pentru Bianca18):

Este prima melodie a 2 nu este cea pe care mi-ai dato tu

| Bianca18 a răspuns (pentru sillvana):

Cu placere, sincer chiar nu mai imi aduc aminte alta melodie de aseara.