| AnnaDllk a întrebat:

Buna as vrea si eu niste muzica in limba spaniola. Dar nu stiu nicio melodie nu stiu cum sa caut. Va rog mult daca stiti melodii frumoase in limba spaniola lasati-mi si mie cateva dau funda la cea mai frumoasa melodie!

Răspuns Câştigător
| PrettyLigiaAnka a răspuns:

La Oreja de Van Gogh, Amaral, David Bisbal, David Bustamante, toti canta foarte bine...sunt din Spania laughing

6 răspunsuri:
| VioMdl a răspuns:

Thalia canta muzica spaniola...
RBD
sigur o sa iti placa muzica lor

| Madonna22 a răspuns:

Sarah Brigtman-pasion
Sherlin-por favor quiereme
Maite Perroni-apartir de hoy
Inna-caliente
Marc Anthony Y Sandra Echeverria-la fuerza del destino
Shakira-loca(varianta in spaniola)

| nikoalexa a răspuns:

Cauta melodoi d tito el bambino,don omar,jennnifer pena,david bisbal,aventura,rbd,laura pausuni,thalia, pee wee belinda, rebujio,, makano, maitte peroni, aspirante marc anthony camila daddy yankee enrique iglsias marc solis, sandra echeverria, rio roma