| marina7 a întrebat:

Care credeti ca ar fi cea mai stupida melodie (fara sens) din toate timpurile... cel mai original raspuns funda.

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Nu pot alege doar una.Nu sunt rasista, nu fac discriminari intre gunoaie.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodiile " popcorn " româneşti din perioada 2008-2012. Nişte melodii penibile şi fără niciun sens, fără niciun vers logic... Apoi ar mai fi melodiile comerciale din ziua de azi, cele ale lui Nicki Minaj, Rihanna, Bieber şi eu mai ştiu cine, care scot nişte rahaturi de melodii pe care nici sub o ameninţare, n-ai putea să le asculţi

| DarQueen a răspuns:

Cea mai stupidă?
Porneşte televizorul, pune-l pe KissTV şi...gata. Ai de unde alege happy

| zdrangoi a răspuns:

Daca ai fi intrebat care e cea mai stupida intrebare, reuseam sa-ti dau cu siguranta raspunsul.

| greyhound a răspuns (pentru Nucreeed):

Cel mai bun raspuns al anului

| FearOfTheDark a răspuns:

Infams a zis Justin Bieber-Baby.In timp ce calculatorul meu s-a blocat exact la melodia asta m-am gandit.Cum e deja pe-aici, m-am gandit la alta:
http://www.youtube.com/watch?v=60fzufxvPgA

| JacquesAion a răspuns:

Elena Gheorghe - Ecou laughing