| Angel1997 a întrebat:

Buna!
ce muzica in romana stiti?
P. S : fara manele
orce gen de muzica in romana
dar fara manele
funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Îți zic câțiva cântăreți/formații, dacă mai vrei dă-mi mesaj: Bucovina, Marțolea, Negură Bunget, Vama Veche, Omul cu Șobolani, Luna Amară, Celelalte Cuvinte, Phoenix, Pasărea Colibri, Iris, Cargo, Emeric Imre, Nicu Alifantis, Mircea Vintilă, Roza Vânturilor, Karma, Spitalul de Urgență, Valeriu Sterian, Truda, Altar, M.uie, Specii, Carmen Ciocolată, Ada Milea, Trooper, Magica, Alexandru Andries, Dan Spătaru, Holograf, Hara, Florin Chilian, Alternosfera, Haarp Cord, Mihai Mărgineanu, vezi și cover-urile făcute de Anotimpul 5, Alina Manole, Mircea Baniciu, Țapinarii.

4 răspunsuri:
| NiallsFutureWife a răspuns:

Pai mie una imi place

Horia Brenciu
Smiley(are si melodii in romana)

dar presupun ca vrei mai noi.pai...uite melodie noua si foarte super

Guess Who-Decat Sa Minti
B.U.G Mafia - Cand Trandafirii Mor
Maximilian - Sophie
Praf In Ochi- Locul Ei
Andra - Femeia (e o melodie foarte frumoasa dupa parerea mealove struck)

Si sincer nu stiu ce sa mai ziclaughing
Adica nu prea mai ies melodii in romana.Adica astia gen Inna sau Mateo sau mai stiu eu ce.nu prea e romana

NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1FUnPR0CMAs

| Angel1997 explică (pentru NiallsFutureWife):

Nu chiar foarte noi
melodii in lb romana
si vechi si noi
nu prea conteaza daca sunt vechi sau nu
conteaza sa nu fie manele

| Mihaiu_Florin_1999 a răspuns:

Alex Velea-minim doi

Andra ca la meteo

Holograhf- cat de departe