| AlexandraAlelovesU a întrebat:

Cine îmi spune şi mie toate trupele de Black Metal?

Răspuns Câştigător
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Greu sa cauti, nu?
http://www.metal-archives.com/lists/black

14 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Cred că înțelegi ce listă enormă ar trebui să îndure căsuța de răspunsuri, nu?
Chestia e că, vezi tu, în clipa asta e înființată o nouă trupă de black metal, mai underground și mai kvltă decât tot ce-a fost vreodată înregistrat cu motorul de Dacie.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Mă şterg la cur cu întrebarea ta. Efectiv.

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu meriţi.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Mori, băi!
Ai pretenţia la toate trupele de black metal, cu Alex - Secret feat. Puya în playlist şi cu motorul de căutare la 2, 3 secunde distanţă?

| KristalPop a răspuns (pentru Woodenpints91):

Las-o, băă! Nu vezi că e copilă mică şi proastă de 14 ani? laughing Nu trebuie nici măcar să comentezi la întrebări stupide. A auzit şi ea săraca de black metal.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Tu nu mai comenta acolo.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Mănânci orice.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Woodenpints91):

Taci...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Ia o gogoaşă, vrei o gogoaşă?

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu, că-i umplută cu pişat.
Şi dacă nu-i umplută, atunci e glazurată.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Cred ca esti nebuna. Stii cate-s? Nu-ti ajunge o viata intreaga sa le asculti toate melodiile.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Cine a zis ceva de pişat? thinking Încă mai ai fantezii cu pişatul meu?

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Woodenpints91):

I do not.