| Adda_5312 a întrebat:

Buna :*! Cine știe de unde sau cum pot face rost de negative? Plsss puppy dog eyes. Dau funda! :X :* Ms! :*

Răspuns Câştigător
| Lavinia15c a răspuns:

Exista un program cu care poti descarca muzica de pe youtube. scrii pe google youtube downloader ...asta mi se pare cea mai usoara solitie la problema tabig grin

4 răspunsuri:
| Adda_5312 explică (pentru Lavinia15c):

Mersi mult :*

| Bie666 a răspuns:

Intri pe http://www.vidtomp3.com/ si copiezi linkul de pe youtube dar numai de pe youtube si il pui pe acest site si ti le face din video in mp3:) funditaaa:D

| Adda_5312 explică (pentru Bie666):

Mersi mult! ..scz dar nu mai pot sa dau fundita pentru ca am dat deja inainte..acum imi cam pare rau..pt ca raspunsul tau e mult mai folositor...sad

| Bie666 a răspuns (pentru Adda_5312):

Nui nimic:* Este bine ca ti-am fost de ajutor:*