| AlexCDCx a întrebat:

Buna ma numesc Alex si am inceput sa cant,(Rap)
As dori si eu niste sfaturi
Si niste subscribe:)) like etc
https://www.youtube.com/watch?v=OoFgX5ev2cI enjoy

Orice sfat e acceptat. Ps: Sunt la inceput., Si e inregistrata cu microfon de la pc

3 răspunsuri:
| C17H21NO4 a răspuns:

M-am uitat la tine pe canal si am văzut ca cânti fain! Doar ești la inceput, Ar trebui sa iti faci o promovare de la un rapper mai cunoscut si sa postezi mai des. Daca vezi ca si succes poti sa faci un colab cu un rapper. Nu uita:
1. Sa iti iei un microfon de calitate
2. Sa ii spui unui designer sa îți facă logo la canal
3. Dacă avansezi faci videoclipuri!

Mult succes!

| AlexCDCx explică (pentru C17H21NO4):

Multumesc pentru sprijin, o sa incerc sa imi iau un microfon de calitate si sa vorbesc cu un designer big grin!

| perfectsmile93 a răspuns:

Multa munca trebuie sa depui, dar asta stii deja. Eu zic sa incerci sa traiesti ceea ce spui, sa simti versurile. Atitudinea face mult in rap. O sa fie mai bine cu timpul, ramai ancorat in asta daca e ceea ce te reprezinta.