| 100 a întrebat:

Revin la controversatul Justin Bieber :)) mie imi place voi ce parere aveti despre el? Dar despre noua lui melodie :http://www.youtube.com/watch?v=KpEIErqClUk
fundita celui mai inteligent raspuns :D :-P

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Bunahappy! Ce pot sa spunthinking Este un tânăr talentat cu o voce drăguța. Mi se pare un tip foarte simpaticwinking și vad ca are foarte multi fani din toată lumea. Nu pot zice ca sunt chiar o fana, dar îmi place de el thumbs up.Bravo luiapplause!

8 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Un papagal, m-ati inebunit cu el cand o da cancerul in el sa moara? Cum sa te crezi noul rege pop dupa ce a scos o melodie vaide mama ei? Mai dati-l dreacu de poponar m-ati exasperat cu el

| adi4ever a răspuns:

Mersi pentru stupid sa-l iei in falci pe Justin Biberon

| Aℓida a răspuns:

E ffff frumos :-)si imi place mult melodia...Luv JB love strucklove strucklove strucklove struck

| Fvn a răspuns:

E gay /e pussy/e fata.

| papooshyka a răspuns:

Imi place mult de Justin Drew Bieber...Si de melodiele sale:
* Baby
* Stuck in the Moment
* Eenie Meenie
* Overboard
* Somebody To love.
* Runaway Luv.
* That Should Be Me.
* U Smile.
* Never Let You Go.
* Kiss And tell (bonus track)
* Rich Girl
* Up
El, Justin Bieber avea 12 ani când a intrat într-o competiţie locală de cântat în Stratford, Ontario.

A învăţat singur să cânte la pian, tobă, chitară şi trompetă.

În 2007, Justin a început să-şi posteze propriile videoclipuri pe Youtube, cântând melodiile lui Usher, Chris Brown, Stevie Wonder, Ne-Yo, etc. Scooter Braun l-a descoperit şi l-a trimis în Atlanta, Georgia unde îl cunoaşte pe cântăreţul R&B Usher. O săptămână mai târziu, Bieber se bucură de privilegiul de a cânta pentru Usher care este interesat de acesta şi îi oferă o audiţie cu Antonio L. A. Reid de la Island Records.

A semnat contractul cu Island Records în octombrie 2008.

Justin Timberlake ar dorit să colaboreze cu el, dar acesta în cele din urmă a încheiat contractul cu Usher.

Bieber şi mama sa, Pattie Malette, s-au mutat în Atlanta, Georgia, unde locuiesc Braun şi Usher. Bieber reprezintă înca una din vedetele de care s-a zvonit că a murit, alarmând milioane de fani. Acesta a scris pe pagina sa de Twitter ca este teafăr şi nevătămat.

Funda? pls pls pls

| alexH a răspuns:

Un fel de Babi minune, varianta americana. laughing

| alexalexalex a răspuns:

Nu-mi place justin bieber
a intart cu capu intr-o usa de la un hotel http://www.utv.ro/0570724/justin-bieber-e-violent/
http://www.utv.ro/......ntr-o-usa/

| vasifrumi a răspuns:

Bunăhappy eu sunt Vasilik și îl iubesclove struck pe,, Justin Bieber" la culme! Ce pot să spunhappy? E un băiat foartecool chipes și drăguț, este un tânăr foarte talentat și are o voce că te dă jos din picioare de frumoasăcool! Ador melodiile lui și as vrea foarte mult time outIDU lui! Bra lui că e pe scenăapplauseLa revedere>big grinbig grinbig grin