| simplueo a întrebat:

Stie cineva facebookul real al Alinei Eremia sau al oricui din LaLa Band sau Pariu cu viata? Dau fundabig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| xoxolavxoxo a răspuns:

Http://www.facebook.com/profile.php?id=100002705873180.-E a lui Dorian Popa.Eu stiu ca e real dar nu te pot asigura.
http://www.facebook.com/profile.php?id=100003604422604.-E a Alinei Eremia.

| izabela1234 a răspuns (pentru xoxolavxoxo):

Http://www.facebook.com/profile.php?id=100003604422604.
cum sa fie a lui Alina Eremia?:))

| Lariiiisa a răspuns:

Eu stiu pagina alinei am vorbit cu ea.dar e ocupata si de o vreme nu intra iti dau pg?

| Teodoruka2001 a răspuns:

Eu am id-urile celor din lala band dar nu pe toate.Dar in majoritate pe toate aproape. Le am pe a lui : Ana Baniciu, Alina Eremia, Alexia, Criss, Vlad si Sore.Am chiar si nr lui Ana Baniciu, dar pe ala nu vil dau... Daca vrea cineva id-urile lor in privat i le dau...Am sunat-o pe Ana si mie le-a dat ea.

| Dya_Ana_1982 a răspuns:

Vreau si eu va rog id-ul lui dorian si alina va rog

| Dya_Ana_1982 a răspuns:

Vreau si eu va rog id-ul lui dorian si alina va rog.

| Dya_Ana_1982 a răspuns:

Nu il stiu. Dar vreau si ieu id-ul lui dorian popa va rog frumos?

| Enache_Corina_1996 a răspuns (pentru Lariiiisa):

Daa

| Enache_Corina_1996 a răspuns (pentru Teodoruka2001):

Vreau id-urile

| Love_Dede_1997 a răspuns (pentru Lariiiisa):

O vreau eu

| Pop_Andreea_1996_r097 a răspuns:

Da scrie si pe google Alina Eremia oficial-facebook