| ivan12 a întrebat:

Am facut u remix cu un program...si as vrea sa fac acel remix sa fie un mp3 si nu stiu cum il fac ce programe stiti care inregistreaza melodii pe calculator.

Răspuns Câştigător
| Love4Music a răspuns:

La virtual dj te duci la record si ii dai drumu la remix apoi cand e gata dai stop

3 răspunsuri:
| bicsol a răspuns:

Salut, ai in program ca orice alt program un sistem de export (incearca data viitoare sa mentionezi programul ca te puteam ajuta mai mult) iar dupa ce selectezi export o sa vezi ca programul (daca este unul mai performant) iti va exporta remix-ul respectiv in format WAV tu trebuie sa selectezi acolo format MP3.
Ca program sa te sfatuiesc sa lucrezi in sistemul de operare Windows Xp/7 iti recomand Presonus Studio one 2 (pentru ca are o interfata foarte usor de retinut) sau Cubase.

Sper ca ti-am fost de folos,
Seara Buna.

| ivan12 explică (pentru bicsol):

Programul este Virtual Dj Free big grin

| bicsol a răspuns (pentru ivan12):

Du-te la Recording tab si alegeti optiunile de exportare.

Seara Buna.