| crissu09crissuletz a întrebat:

am facut un slideshow cu programul proshowgold.si vreau sa-l public pe youtube dar nu merge de ce?

3 răspunsuri:
| dan1998 a răspuns:

Buna,dupa ce ai terminat slideshow-ul uita-te sus unde se afla bara aia cu (New, open, save, wizard....si asa mai departe)te uiti mai in dreapta unde apare iconita de la Youtube, la mine este penultime, si asa il publici pe youtube
Sa imi zici daca merge happy

| crissu09crissuletz explică (pentru dan1998):

Nu merge am incercat si asa dar i-mi zice ca nu sunt bune datele de cont(youtube) dar le-am scris bine

| dan1998 a răspuns (pentru crissu09crissuletz):

Pai daca iti spune ca nu sunt bune datele inseamna ca, cu siguranta e ceva gresit, daca esti logata pe youtube cu contul tau(presupun ca ai cont youtube) ar trebui sa iti incarce direct videoclipul pe acel cont