| DjXardas a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de ajutor
Caut si eu un program de RMX-muzica, dar nu gasesc unul bun.
Am gasit unul se numeste Mixxx, dar nu are decat 3 comenzi de baza, si as vrea un program mai bun, cu mai multe comezi de RMX, dar sa fie free si sa fie full, nu demo. ( link de doeland ) big grin
Dau funda. Multumesc

5 răspunsuri:
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Vezi care iti place:
http://www.portalroman.com/download/Programe_Mixare_Audio.html
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| Denly a răspuns:

Pentru mixat foloseste virtual dj, traktor, mix maister, dar pentru remixat descarca fl studio 11 si, descarca versiunea acapella a melodiei pe care vrei sa o remixezi si dai bătaie!

| Denly a răspuns:

App, si pe mine ma pasioneaza, daca vrei mai vorbim.

| DjXardas explică (pentru Denly):

Da id meu : dj. xardas@yahoo.com, lasa-l si pe al tau happy

| DjXardas explică (pentru Denly):

Scuze asta e : nothing_else_metters98@yahoo.com