| DeeaVonP a întrebat:

Ce melodii misto gen : Rapp stiti? Nu conteaza daca sunt necenzurate...Cea mai tare melodie primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QK8mJJJvaes uite una frumoasa dar nu stiu daca e rapp eu asa tind sa cred:))

| DeeaVonP explică (pentru Andeuta):

laughing

| DeeaVonP explică (pentru Andeuta):

E Rapp american. Funda! e frumoasa

| Andeuta a răspuns (pentru DeeaVonP):

Oklaughing

| ChloroPlatinicJesus a răspuns (pentru Andeuta):

Nu este rap.Este ceva gen pop-techno. Oricum, mi se pare o mizerie.

| ChloroPlatinicJesus a răspuns (pentru DeeaVonP):

Nu exista rap american, thailandez sau britanic.
Singurul subgen de rap, care poate fi regional, este Eastern Unerground.In Romania doar Vexx sau Delikt au facut asa ceva, si este destul de des intalnit in cultura underground ruseasca sau poloneaza(da stiu, nu e in E)
Si ala nu e rap, e techno-pop, care este o mizerie.
Armada ftw!

| Andeuta a răspuns (pentru ChloroPlatinicJesus):

Fiecare are un punct de vedere diferit asa ca e normal sa ne sustinem parerile nu crezi.

| DeeaVonP explică (pentru ChloroPlatinicJesus):

Infine am gresit, si nu cred ca e pop-techno, eu zic ca e Hip-Hop

| ChloroPlatinicJesus a răspuns (pentru DeeaVonP):

Habar n-ai de hip-hop daca apreciezi Mafia, atat iti zic.

| ChloroPlatinicJesus a răspuns (pentru Andeuta):

Tocmai asta am facut si eu...

| DeeaVonP explică (pentru ChloroPlatinicJesus):

Nus obsedata ca tine sa ascult toate cacaturile astea de Mafia, Parazitii si toti vagabontii...Eu zic cai Hi-Hop, decat sa comentezi aiurea mai bine nu mai comentezi!

| ChloroPlatinicJesus a răspuns (pentru DeeaVonP):

Nu pune tu Mafia langa Parazitii...si eu zic ca esti proasta si agramata, poftim!

| DeeaVonP explică (pentru ChloroPlatinicJesus):

Ce handicapat! Ceartate cu altcineva!