| RuffusSs a întrebat:

De la 6 ani imi doresc o chitara foarte mult iar acum am 13 si jumatate, din pacate stau cam prost cu banii si m-am gandit sa postez aici:Are cineva o chitara si doreste sa o vanda, de preferat acustica si cam pe ce suma de bani?

Răspuns Câştigător
| Sase a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-bine-sa/. Daca se face tranzactia, ar trebui sa primesc doua funde, nu? Well, good luck!

3 răspunsuri:
| RuffusSs explică (pentru Sase):

Multumesc, multumesc, multumesc, multumesc!laughing

| Sase a răspuns:

Chiar ai reusit, sau ai dat funda singurei persoane care a vrut sa te ajute?

| RuffusSs explică (pentru Sase):

Nu am reusit INCA...ti-am dat fundita pentru singura persoana care a vrut sa ma ajute happy