| alexutzaa09 a întrebat:

Din intamplare, am auzit la emisiunea Observator Special, o melodie, era pe fundal cand s-a terminat emisiunea.Imi poate spune cineva cine o canta, sau cum se numeste? Fundita primului raspuns:* Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-ai dat link-ul in care se aude melodia respectiva? sau vrei sa ghicim?

| alexutzaa09 explică (pentru anonim_4396):

Nu gasesc emisiunea pe youtube happy credeam ca o sa fie cineva pe aici care a vazut emisiunea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alexutzaa09):

Sincer, chiar daca a vazut cineva emisiunea, eu cred ca e imposibil sa fi retinut ce melodie era pe fundal, ca apoi sa-ti vada tie intrebarea pe TPU, si sa-ti raspunda!

| alexutzaa09 explică:

Ok...