| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc muzica rock si mi-am facut un blog. Intrati si spuneti-mi parerea voastra. www.authentic-rock.blogspot.com

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ai făcut un blog de rock, dar scrii despre Eurovision? straight face

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Misto blogul dar: -textul e super greu de citit nimeni nu iti citeste un zid de text cu font super mic si fara paragrafe.
-Locul pentru arhiva este prea mare, iar mijlocul este prea mic
-Ai prea multe greseli de exprimare si gramatica.
In rest mi se mare un blog ok.

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Da,Lordi,dar din 2006 şi până acum au fost doar mizerii...Cel puţin eurovisionul 2012 e o infecţie muzicală.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Lordi!

Răspuns utilizator avertizat