| MihaElla96 a întrebat:

vreau sa aflu cum se numeste melodia de la sfarsitul videoclipului, lui Phelipe "Vad cum ma privesti"! Dau funda

Răspuns Câştigător
| iulia972 a răspuns:

S-ar putea sa fie tot o melodie de a lui care inca nu a fost lansata, dar sper ca va aparea curand.

5 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

Scrie versul pe youtube si poate iti da

| iulia972 a răspuns:

Din cate stiu nu e nici o melodie la sfarsitul videoclipului, dar da-mi link-ul si poate afluhappy

| IHateFakePeople a răspuns:

Am ascultat melodia de n ori si nu am auzit nici o melodie la sfarsitul videoclipului. Poate ai incurcat melodiawinking

| MihaElla96 explică (pentru iulia972):

Si eu...imi place tare mult! Mersi:*