| dianaandra1467 a întrebat:

TPU! Vreau sa devin Dj, unde pot deveni si cum pot? Fundita! Restul Vot big grin

9 răspunsuri:
| Teiu a răspuns:

Acasa. toti au devenit dj acasa. iti cumperi un turntable si inveti. gasesti cursuri si tot ce iti trebuie pe net. stii sa folosesti google, nu?

| JohnGoldenarm a răspuns:

Http://iwantobeadj.blogspot.com/ intra aici ma doare mana iar sa scriu :) urmeaza`mi orice pass si poate vei deveni unul de succes asta depinde de tine. thanks bro and good luck!

| katutzu97 a răspuns:

Adauga id: radio. kartyer97 si te fac eu dj si in acelasi timp iti arat eu tot ce trebuie sa stii

| oneversace a răspuns:

Ai gasit ceva ca sunt si eu pasionat de aceasta meserie?:S

| oneversace a răspuns (pentru katutzu97):

Frate team pus si eu in lista ca vreau sa ma inveti si pe mine

| katutzu97 a răspuns (pentru oneversace):

O sa intru si o sa vb

| katutzu97 a răspuns (pentru oneversace):

Da-mi un buzz sa stiu cine esti

| valy_9268 a răspuns:

Ea se referea cum sa devina un dj adevarat, nu sa se joace acasa ca dj, cum ziceti voi, sa devina un dj de succes, da cum sa devina un dj? asta ma intreb si eu, ca si eu vreau sa devin un dj, da nu stiu cum!

| Ana00005 a răspuns (pentru katutzu97):

Poti sa ma inveti si pe mine?