| malx1985 a întrebat:

Buna tuturor,

Revin cu o intrebarea pusa anterior: are cineva idee cum se numeste (sau cine canta) melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=VrrpqZ2uu7g?

Multumesc frumos,
Mihai

3 răspunsuri:
| anetalafee a răspuns:

Nu stiu cum se numeste, dar pot so descarc in PC.

| malx1985 explică (pentru anetalafee):

Buna,

Multumesc pentru raspuns. Si eu o pot descarca in calculator insa calitatea lasa de dorit, plus ca este doar o bucata din melodie. Ai cumva idee cum as putea afla cum se numeste (am incercat cu Shazam insa nu functioneaza).

Multumesc,
Mihai

| anetalafee a răspuns (pentru malx1985):

Mmm..nu nu stiu..imi pare rau nu te pot ajuta cu nimic.Cu placere.