| StanciuGabriela1992 a întrebat:

Buna vreau si eu cateva melodii in genul rapului asa mai speciale.
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Underman - Semantic
Underman - La marginea puterilor
Underman - Sanatorium
2012 feat. Carbon - Amprentele Umbrei
Cedry2k feat. Carbon - Progresie Geometrica
Cedry2k - Alchimia Luminii
CTC - Genti de bani
SDST - Ingeri deasupra Romaniei
Raku - Flutur Sumbru
Raku feat. Ombladon - Cautand
Parazitii - Sau
Cheloo feat. Bitza - Vicii.

3 răspunsuri:
| Dizzyz a răspuns:

Parazitii:noi vrem respect,cand ma ia flama,cui ii pasa,avort verbal, cum se face, sau.
B.U.G. Mafia :Ti-o dau la mu! e, Olimpiada, Fata-n fata, 40km/h
Dupa mine, singurele trupe de rap din Romania care canta rap adevarat, nu ca retardatul ala de Puya.

| R3SP3CT a răspuns:

Doc-Sangele apa nu se face, Doc-Multumesc, Spike- 90 de sec. de viata, Parazitii- Mesaj pentru Europa

| StanciuGabriela1992 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc