| mejojo a întrebat:

Buna vreau si eu pozele astea :http://www.youtube.com/watch?v=syOX8j5rXqE&feature=relat ed cine da toate pozele dau funda dar toateeee:-d imi plac foarte mult mersiii

Răspuns Câştigător
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Daca vrei, poti downloada foarte simplu tot videoclipu de pe youtube cu tot cu melodie: dai copy pe linkul melodiei, apoi scrii pe google video2mp3 dai clic pe primul' apoi dai paste acolo la link melodiei si descarci :* succes :* puuup >big grin

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ti le-am scos ->sunt 47 de poze! Le mai decupezi si tu in Paint->taie marginea din stanga si dreapta. Ti le urc aici:
http://fbx.ro/ouk58gwolb9qfqzk
Bafta!

| mejojo explică (pentru BlackMetalIsMyLife):

`Nu stiu cum dar oricum mersi:* ` :-s:-scrying

| mejojo explică (pentru BlackMetalIsMyLife):

Am dat "Poate" dar numai melodia mia copiatox-(x-(!

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Off...nu stiu ce are :-s. daca e poti cauta pe net un program de instalat in pc si apoi sa descarci dp youtube.stiu ca odata mergea si site-ul ala da na' straight face.off.oricum.sunt superbe acele pozetongue big grin

| mejojo explică (pentru BlackMetalIsMyLife):

"Poate" dar daca am luat de pe video2mp3 am da linkul la mel de pe youtube si am downloadat mel imi ia baniii?:-sss:-sss

| mejojo explică (pentru BlackMetalIsMyLife):

C eu stiu, cand scrie "mp3" nu-ti ia nimic?

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

`tsi ia niciun ban.eu am luat 300 de mel asa si n=am patit nim oh go on sti lin :*